Berrator – pogromca tłuszczu i apetytu

berratorNajwiększym wrogiem wszystkich osób z nadwagą i otyłością jest gromadząca się pod skórą i w głębszych jej partiach tkanka tłuszczowa. Przy odchudzaniu za pomocą racjonalnej diety i aktywności fizycznej organizm powinien czerpać z niej energię i spalać ją, stopniowo redukując liczbę zbędnych kilogramów. Niestety każda osoba, która kiedykolwiek się odchudzała – wie, jak trudno wytrwać w postanowieniu, że odrzuci się słodycze, fast foody i inne ulubione smakołyki. Czasem napadają nas chwile, w których najchętniej zjedlibyśmy wszystko, co tylko dostanie się w nasze ręce. Przed napadami głodu może uchronić nas suplement diety Berrator, który ma bardzo szerokie spektrum działania, dzięki czemu wszechstronnie wspiera proces odchudzania pacjenta.

Składniki przyspieszające spalanie kalorii

W wyniku przemiany materii, czyli metabolizmu, wszystko, co spożywamy, jest rozkładane na poszczególne składniki: węglowodany, białka, tłuszcze i szereg innych elementów. Im szybciej następuje przemiana, tym lepiej, ponieważ w krótszym czasie nasz organizm może przetrawić jedzenie, wykorzystać cenne składniki, a pozostałe wydalić na zewnątrz. Metabolizm jest źródłem niezbędnej dla organizmu człowieka energii, wykorzystywanej do regulacji temperatury ciała, pracy mózgu i wszystkich innych organów wewnętrznych.

Suplement diety Berrator zawiera składniki, które wspierają procesy metaboliczne w organizmie osoby odchudzającej się. Do znacznego przyspieszenia metabolizmu przyczynia się synefryna z ekstraktu nasion gorzkiej pomarańczy, jaka wspomaga proces termogenezy, czyli szybszego wytwarzania ciepła przez organizm. Przez to szybciej spalamy tłuszcz i inne produkty przemiany materii.

Ostrokrzew paragwajski zawarty w suplemencie Berrator usprawnia przemianę materii, ułatwia spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, a także aktywizuje procesy detoksykacyjne organizmu człowieka.

Do znacznego przyspieszenia metabolizmu przyczynia się synefryna z ekstraktu nasion gorzkiej pomarańczy, która wspomaga proces termogenezy, czyli szybszego wytwarzania ciepła przez organizm. Przez to szybciej spalamy tłuszcz i inne produkty przemiany materii.

Na przyspieszenie tempa przemiany materii i spalania tkanki tłuszczowej korzystnie wpływa zawarta w Berratorze kapsaicyna obecna w ekstrakcie z owoców pieprzu cayenne. Uaktywnia ona procesy termogenezy. Dzięki niej maleje nam ochota na spożywanie słodkich i tłustych potraw. Wspiera ona redukcję złego cholesterolu i trójglicerydów.

Pomocą dla naszego organizmu będzie ekstrakt z kłącza ostryżu długiego, który zawiera kurkuminę. Na poprawę procesu trawienia białek wpłynie zaś piperyna z ekstraktu z owoców czarnego pieprzu.

Hamowanie nadmiernego apetytu

Odchudzanie polegać musi na wprowadzeniu w życie racjonalnych zasad żywienia. Zwykle polega to na wdrożeniu diety odchudzającej, w której mamy ściśle określone pory spożywania posiłków. Co jednak zrobić, jeśli w tak zwanym międzyczasie chce nam się jeść? Nie można dopuścić do podjadania pomiędzy posiłkami. Dużą pomocą w hamowaniu apetytu i niwelowaniu ryzyka wystąpienia napadów głodu będzie suplement diety Berrator.

W jego unikalnym składzie znajdziemy m.in. glukomannan pochodzący z ekstraktu z korzenia dziwidła. To błonnik rozpuszczalny w wodzie, zaliczany do polisacharydów, który nie ulega trawieniu, tylko wiąże wodę w żołądku i zamienia się w żelową substancję. Tym samym przy zażywaniu Berratora uzyskujemy efekt w postaci poczucia sytości przez długi czas po posiłku, dzięki czemu nie mamy ochoty na podjadanie. Glukomannan poza tym ogranicza przyswajanie białek oraz tłuszczu z pożywienia. Przyczynia się do utrzymania na prawidłowym poziomie złego cholesterolu, trójglicerydów i cukru we krwi. Uczucie sytości wspiera także zawarta w suplemencie gorzka pomarańcza.

Pomoc przy niwelowaniu głodu i jego napadów w ciągu dnia i nocy zapewnia ostrokrzew paragwajski. Dlatego tak dobrze wspiera on kuracje odchudzające. Ostrokrzew obecny w składzie suplementu pozwala łatwiej przejść przez walkę ze zbędnymi kilogramami.

Inny dobroczynny wpływ Berratora

W suplemencie diety Berrator producent wraz z grupą specjalistów umieścił także frakcje flawonoidów cytrusowych, głównie diosminę i hesperydynę, odpowiedzialne za redukcję związków tłuszczowych nagromadzonych w wątrobie i krwi. Przyczyniają się one również do niwelowania problemów z krążeniem krwi w nogach.

Do oczyszczenia organizmu osoby odchudzającej się z toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii przyczyniają się ekstrakty z owoców liściokwiatu garbnikowego i kory wierzby białej.

W Berratorze znajdują się cenne witaminy i minerały, m.in. cynk przyspieszający przemianę materii, chrom wykorzystywany często przy odchudzaniu oraz witamina B6, niezbędna w procesie syntezy cysteiny.

Producent zaleca zażywanie od 1 do 3 kapsułek Berratora dziennie i popijanie ich 2 szklankami wody, aby umożliwić jak najlepsze wchłanianie cennych składników, jakie zawiera ten suplement diety.

Dodaj komentarz